سنباده پد پشت کرکی

سنباده پد پشت کرکی یکی از محصولات بسیار کاربردی در صنعت پولیش کاری و پرداختکاری میباشد که انجام کارها را برای کاربران آسان می‌نماید. پدهای پشت کرکی به دلیل عاج هایی که بر روی آنها تعبیه شده است میتوانند سنباده های کرک دار را به خوبی به خود جذب نمایند تا در حین انجام عملیات پرداختکاری از یکدیگر جدا نشوند. پد سنباده پشت کرکی یک واسطه ای میان سنباده پشت کرکی و دستگاه پولیش میباشد و کرکی که در پشت سنباده پشت کرکی قرار گرفته است به بخش زبر پد پشت کرکی چسبیده و به وسیله مهره به دستگاه پولیش متصل میگردد. در گذشته های دور سنباده های پشت کرکی به صورت چسبی بود و همین امر سبب میشد تا عملیات سنباده به سختی انجام گیرد. اما بعدها به دلیل تولید سنباده پشت کرکی استفاده برای مصرف کنندگان بسیار آسان گردید. امروزه افراد میتوانند بدون هیچ مشکلی پد پشت کرکی خود را تعویض نمایند و بر سرعت عملکرد خود بیفزایند. پدهای پشت کرکی دارای ابعاد و اندازه های مختلفی هستند که در ادامه به انواع این دو میپردازیم.

پد پشت کرکی

پد پشت کرکی

انواع  سنباده پد پشت کرکی

سنباده پد پشت کرکی از مجموعه سنباده پرداختکاری میباشد که هم همانند محصولات دیگر دارای انواع مختلفی است که این محصول شامل پدهای پشت کری مهره دار و پدهای پشت کرکی پرسی تقسیم بندی میگردد. در ادامه به بررسی هرکدام از این دو میپردازیم.

پدهای پشت کرکی مهره دار

نام دیگر پدهای پشت کرکی مهره دار، پدهای سوراخ دار میباشد. همانطور که از ظاهر آنها مشخص است دارای مهره شش ضلعی می‌باشد.

پدهای پشت کرکی پرسی

نام دیگر پدهای پشت کرکی پرس دار پدهای پشت کرکی بدون سوراخ میباشد. همانند پدهای مهره داران نبوده و مهره شش ضلعی ندارند در واقع میتوان گفت رزوه این محصولات به صورت پرسمی باشد

کاربرد پد پشت کرکی

پدهای پشت کرکی بر روی صنایعی همچون شیشه، سنگ ها و آهن آلات و محصولات غیر فلزی، برنجی، آلومینیوم، استیل و محصولات زینتی و غیره، کاربردهای بسیاری دارند.

مزایای پد پشت کرکی

دارای طول عمر بسیار بالا

پدهای پشت کرکی فروشگاه تک ستاره پولیش به دلیل متریال مناسب و با کیفیت دارای طول عمر بسیار بالا هستند و میتوانید از سفارش این محصول در این فروشگاه اطمینان کامل را داشته باشید.

قدرت چسبندگی بسیار بالا

قدرت چسبندگی در پدهای پشت کرکی یکی از فاکتورهای بسیار مهم و اساسی در خرید این محصول می باشد. اگر پد پشت کرکی قدرت چسبندگی بسیار بالایی را نداشته باشد امکان آسیب جسمی و جدا شدن سنباده پشت کرکی و پرتاپ شدن این محصول به اطراف را دارد.

 ایمنی و استاندارد

پدهای پشت کرکی فروشگاه تک ستاره پولیش مستحکم بوده و ازایمنی بسیار بالایی برخوردار میباشد. همانطور که در توضیحات بالا به آن اشاره شد قدرت چسبندگی نیز یکی از فاکتورهای ایمنی و استاندارد این محصول است.

قابلیت مقاوم در برابر حرارت

عملیات سایش در بین دو جسم باعث بروز اصطحکاک و گرمای زیاد میگردد که همین امر یک روند طبیعی است در هنگام کار با پد های سنباده به دلیل استحکاک زیادی که بین سنباده و قطعه، حرارت به پد سنباده پشت کرکی منتقل شده و اگر در انجام این روند کیفیت اسفنجی که برای پد پشت کرکی استفاده شده مناسب نباشد باعث چروک شدن میشود و در کوتاه مدت پد پشت کرکی قابل استفاده نمیگردد. پدهای پشت کرکی فروشگاه تک ستاره پولیش یکی از باکیفیت ترین محصولات این مجموعه می باشد.

قابلیت مقاوم در برابر رطوبت

گاهی اوقات امکان دارد تا اپراتوری که از پدهای پشت کرکی استفاده میکند، به جهت آن اصطحکاک بین سنباده و قطعه بسیار زیاد می باشد سطح قطعه را مرطوب نماید، همین امر سبب میگردد تا پد پشت کرکی مقاومت لازم را در برابر همین امر داشته باشد تا در حین کار متلاشی نگردد.

قیمت و خرید پد پشت کرکی

تمامیه محصولاتی که در فروشگاه تک ستاره پولیش به فروش میرسد به دلیل نوسانات بازار قیمتی متغیر داشته و عزیزان میتوانید جهت خرید محصول مورد نظر به صورت تکی و به صورت عمده با کارشناسان ما در بخش تک ستاره پولیش در ارتباط باشید تا همکاران ما بتوانند بهترین مشاوره را بر حسب نیاز شما عزیزان به شما  ارائه دهند. بی شک تک ستاره پولیش یک انتخاب مناسب جهت خرید محصولات پرداختکاری اعم از دستگاه های پرداختکاری و گیلانس پرداختکاری، سنباده پرداختکاری، فرچه پرداختکاری و غیره میباشد.