پولیش سطوح چوبی و سازها کدام اند؟

گیلانس های پرداختکاری محصولات بسیار متنوعی هستند که هر کدام از این محصولات دارای کاربردهای بی نظیر جهت استفاده نمودن در مصارف مختلف صنعتی میباشند. عموما افرادی که با قطعات فلزی، چوبی،چدن، آلومینیوم، مس، استیل و سازه های مختلفی از جمله سنتور، گیتار، پیانو، ویالون و غیره سر و کار دارند از گیلانس های پرداختکاری استفاده میکنند. همانطور که میدانید پولیش سطوح چوبی و سازها چوب و ساز یکی از ابزارهای بسیار ضروری جهت پولیش صنایع چوب و سازه های چوبی، رزین اپوکسی، پلی اورتان، پلی استر پولیشی میباشد که به جذابیت و براق بودن هر چه بیشتر محصول کمک بسیاری میکند.

پولیش سطوح چوبی و سازها

پولیش سطوح چوبی و سازها

پولیش سطوح چوبی و سازها که از زیر مجموعه گیلانس پرداختکاری بوده، با پارچه کتان نرم مخصوص سفید تولید شده است که کیفیت بی نظیری جهت پولیش کاری ابزار و قطعات دارد. اگر به ظاهر پولیش سطوح چوبی و سازها مخصوص پرداخت سازه توجه کرده باشید دوخت هایی بر روی این محصول قرار گرفته است که این نخ ها از جنس نخ کتان مرغوب هستند که میتوانند مقاومت این گیلانس پرداختکاری را چند برابر کنند. ضخامت پولیش گیلانس مخصوص پرداخت سازه به صورت تخمین از 2 تا 4 سانتی متر است، و عزیزان میتوانند بسته به نیاز خود محصول مورد نظر خود را با سایز و ابعاد مختلف سفارش دهند.

ویژگی پولیش سطوح چوبی و سازها

  • پولیش سطوح چوبی و سازها مقاومت بسیاری در برابر هرگونه شرایط آب و هوایی دارد.
  • دارای کیفیت مطلوب و استفاده ازمتریال مناسب
  • یک لایه سطحی را از روی محصول برمیدارد.
  • سبب براقیت هرچه بیشتر محصول میگردد.
  • قیمت مقرون به صرفه

نحوه استفاده از پولیش سطوح چوبی و سازها

نحوه استفاده نمودن از پولیش سطوح چوبی و سازها بدین صورت است که میتوانید این محصول را بر روی دستگاه پرداختکاری، پولیش کاری، دستگاه هایی که دارای قدرت کم و زیادی هستند نصب نموده تا ازروی قطعه مورد نظر یک لایه سطحی برداشته شود و سبب براقیت و آینه نمودن هر چه بیشتر محصول گردد. ابتدا چند پولیش سطوح چوبی و سازها را روی هم قرار دهید و به وسیله یک دستگاه میخکوب با دستگاه پرس این پارچه های کتان مخصوص را به یکدیگر متصل مینماییم. البته لازم به ذکر است برخی از این گیلانس های پرداختکاری، در قسمت مرکز، دارای سوراخ هستند ولی در بیشتر مواقع پس از فشرده سازی پولیش سطوح چوبی و سازها بر روی یکدیگر، سوراخی در وسط آن به منظور نصب بر روی دستگاه پرداختکاری تعبیه میگردد. تا به آسانی این محصول را بر روی دستگاه های پرداختکاری نصب نماییم. شاید برایتان سوال باشد که پولیش سطوح چوبی و سازها آیا برای محصولات فلزی استفاده میگردد یا خیر؟ در جواب باید بگوییم این محصول بیشتر برای محصولات چوبی و پولیش خودرو استفاده میگردد.

دستگاه پولیش سطوح چوبی و سازها

دستگاه پولیش سطوح چوبی و سازها

کاربرد پولیش گیلانس

معمولا پولیش گیلانس جهت استفاده پرداخت سازه های چوبی نظیر ویالون، گیتار، پیانو، سنتور، سه تار، تنبک و غیره و هم چنین قابل استفاده برای پولیش رزین اپوکسی، پلی اورتان، پلی استر پولیشی نیز استفاده میشود.

قیمت و خرید پولیش سطوح چوبی و سازها

پولیش سطوح چوبی و سازها یکی از ابزارهای بسیار ضروری در پرداخت کاری و پولیش کاری است که برای اولین بار در ایران توسط مجموعه تک ستاره پولیش به فروش میرسد. به دلیل استقبال بی نظیر خریداران از این محصول با ارزش به صورت عمده و تکی در این فروشگاه آنلاین توزیع میگردد. عزیزان میتوانید جهت خرید و مشاوره محصولات مورد نظر دیگر از جمله گیلانس پرداختکاری، سنباده پرداختکاری، واکس پولیش، نمد پرداختکاری، اسکاچ پرداختکاری، فرچه پرداختکاری، فیبرونکس، پد پشت کرکی و غیره با کارشناسان ما در ارتباط باشید. تا همکاران ما بتوانند بهترین مشاوره را به شما عزیزان  ارائه دهند.